تلفن ابری و اینترنتی  نوین فون

با تلفن ابری نوین فون تماسهای خود را مدیریت کنید

 

تلفن ابری ، سانترال پیشرفته و حرفه ای ، تلفن گویا ، بدون نیاز به سخت افزار ، قابل استفاده بر روی گوشی هوشمند و ویندوز دستکاپ .

قابل استفاده با هر نوع اینترنتی حتی اینترنت همراه ، دارای خروجی و ورودی .

 

چرا مرکز تلفن ابری دیجیتال را انتخاب کنم ؟

اولین نیستیم اما سعی میکنیم بهترین باشیم

 

خط تلفن ثابت اینترنتی، ابری، ویپ یا سیپ ترانک از نظر کاربرد همانند خطوط تلفن ثابت شهری معمولی هستند. تلفن اینترنتی بدون نیاز به سیم کشی با مالکیت دائمی واگذار می شود و به راحتی قابلیت جابجایی دارد. هنوز اغلب ما به یاد داریم که ثبت نام تلفن ثابت چه مراحل زمانبری داشت. زمان زیادی باید سپری می شد تا مخابرات بتواند خطوط تلفن را از طریق زوج سیم مسی، به منازل و سازمان ها برساند، اما خوشبختانه اینک مسیر ایجاد سیپ ارتباط به کمک سیپ ترانک هموار شده است. عصر نگرانی های مانند پروسه های طولانی و زمان بر به جهت در اختیار گرفتن خطوط تلفن، احتمال از دست رفتن خطوط با جابه جایی دفاتر کاری، هزینه های بالای سرمایه گذاری به پایان رسیده است. این خطوط از فناوری VoIP برای برقراری تماس تلفنی بر بستر شبکه اینترنت یا IP استفاده میکنند، از این رو به آن شماره تلفن اینترنتی گفته میشود و شما میتوانید حتی بدون اجاره محل کار در تهران با خرید سیپ ترانک از امکانات خط تلفن اینترنتی تهران استفاده و کسب و کار خود را بدون سرمایه گذاری راه اندازی نمایید. نوین فون مرجع خرید تلفن ابری می باشد. پس از ثبت شماره تلفن خود نیاز به مرکز تلفن ابری دارید که نوین فون بصورت تخصصی آن را ارائه می نماید.

خط ثابت یا خط اینترنتی؟ نگران نباشید! 5 دقیقه مشاوره رایگان دریافت کنید.

همین الان با شماره 74391927-021 تماس بگیرید

خط ابری با مالکیت دائمی

Permanently owned cloud line

نوین فون قابلیت ارائه خطوط تلفن ثابت با پیش شماره تهران،مشهد، اصفهان، تبریز و…(تمامی استانها) با مالکیت دائمی و بدون هزینه تمدید سالانه فراهم کرده است. با استفاده از خط تلفن ثابت اینترنتی هر کجای کشور عزیزمان که حضور داشته باشید می توانید به راحتی در قالب یک شرکت معتبر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و این خطوط تلفن ثابت نیازی به تجهیزات و سیمکشی ندارد.

  • فعال سازی طی 24
  • ساعت ( پس از انتخاب و خرید )
  • قابلیت استفاده برای افراد حقیقی و حقوقی
  • بدون نیاز به سیم کشی

قیمت خط تلقن ثابت اینترنتی آسیاتک: 163 هزار و 500تومان (50 هزار تومان شارژ هدیه یکماهه)


اطلاعات بیشتر برای خط آسیاتل خرید

قیمت خط تلقن ثابت اینترنتی لایزر : 108 هزارتومان (بدون شارژ هدیه)


اطلاعات بیشتر برای خط لایرزتل و خرید

اگر جواب سوال خود را نیافتید یا موضوع مبهمی فکر شما را مشغول کرده با ما در ارتباط باشید

If you do not find the answer to the question or a vague topic is on your mind, contact us

پرسش های اطلاعاتی

سوالات متداول

بله، به راحتی خریدن یک سیم کارت جدید و با ارائه مدارک هویتی میتوانید اقدام به خرید کنید.

برای ثبت حقوقی لازم است مدارک حقوقی شرکت توسط صاحبان امضا به اپراتور ارائه شود و از مزایای آن عدم محدودیت در خرید کانال روی خط می باشد.

تعرفه ها عموما مقداری کمتر از تعرفه معمول خطوط تلفن عادی است. که در جدول زیر میتوانید تعرفه اپراتورهای متفاوت را مشاهده کنید.

خیر شما میتوانید با ورود به سایت اپراتور تلفن ثابت خود را مبلغی شارژ کنید و سپس تماس بگیرید.

خیلی ها سوال می کنند «چگونه فروشنده خوبی باشیم؟» کافی است این 16 مورد را بخوانید و اجرا کنید تا یک فروشنده خوب و حرفه ای شوید.

بله خطوط به صورت دائمی به شما واگذار میشود. گرچه ممکن است خدمات اضافی مانند ضبط تماس و منشی هوشمند و استفاده از سافت فون به شکل سالیانه توسط یک شرکت ارائه شود اما خود خط به طور دائمی به نام شماست.

هر کانال میتواند یک مسیر آزاد برای برقراری تماس به شما بدهد. یعنی اگر 4 کانال داشته باشید چهار مکالمه به صورت همزمان میتواند روی یک خط تلفن برقرار شود. این مکالمات می تواند ورودی یا خروجی و یا ترکیبی از آن بصورت همزمان باشد.

خطوط اینترنتی به جای اینکه توسط سیم مسی تحویل شوند روی آی پی تحویل میشوند و برای انجام این امر نیاز است حتما سرویس دهنده خط تلفن و اینترنت شما یکی باشد.

جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام خط تلفن اینترنتی، اینجا کلیک کنید.

اطلاعات درباره ما

برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید