برای شارژ خط اینترنتی آسیاتک باید وارد پنل کاربری خود شوید. اطلاعات پنل کاربری پس از ثبت نام، پیامک می شود. این پیامک به شماره موبایل فرد ثبت نام کننده ارسال می گردد. پیامک حاوی آدرس پنل کاربری، نام کاربری و رمز عبور است. پس از ورود به پنل کاربری به بخش سرویس های من سپس در انتهای ردیف محصول مورد نظر بخش مدیریت سرویس را انتخاب نمایید. پس از ورود به بخش مدیریت سرویس به راحتی وارد تب یا ستون کارت شارژ شوید.

 

یوزر و پسورد پنل کاربری خط آسیاتک پیامک نشده

چندین روش وجود دارد که پنل کاربری خط آسیاتک خود را دریافت کنید. اما قبل آن احتمال وجود دارد که پیامک رسیده و شما پیدا نمی کنید. برای مطمئن شدن کافیست عبارت همراه آسیاتکی یا انتقال داده های آسیاتک را در محیط پیامکی موبایل جستجو کنید. با این روش تمامی پیامک های آسیاتک را در صورت وجود مشاهده خواهید کرد.

راه های دریافت اطلاعات پنل کاربری خط اینترنتی آسیاتک

  • از شخصی که شما را ثبت نام کرده بخواهید مجدد پیامک را ارسال کند.
  • به شماره چهار رقمی ۱۵۴۴ تماس بگیرید سپس منوی ۲ و بعد ۹ را وارد نمایید. بخواهید علاوه بر پیامک به آدرس ایمیل شما (ایمیل از قبل ثبت شده) ارسال نماید.
  • نام کاربری شما کد ملی یا ایمیل ثبت شده می باشد. لذا به بخش فراموشی رمز بروید و با وارد کردن آدرس ایمیل رمز عبور خود را دریافت نمایید. آدرس پنل کاربری my.asiatech.ir می باشد.
  • با شماره موبایل یا تلفن ثابت ثبت شده هنگام ثبت نام به شماره ۱۵۴۴ سپس عدد ۲ و بعد ۹ تماس بگیرید. بخواهید رمز عبور شما را بخوانند. تاکید میکنم این امر فقط با تماس از طریق شماره موبایل و شماره تلفن ثابت ثبت شده امکان پذیر است.

دقت در خرید کارت شارژ خط اینترنتی آسیاتک

طبق تصویر فوق اعتبار کارت شارژ خط آسیاتک بصورت زمانی و ریالی است. لذا فاکتور زمان را در خرید خود لحاظ کنید اما نگران پایان زمان نباشید. با خرید کارت شارژ جدید اعتبار ریالی باقیمانده از بسته مکالمه قدیم به بسته مکالمه جدید اضافه می گردد.

نکته مهمتر در خرید کارت شارژ خط اینترنتی آسیاتک انتخاب دقیق بسته مکالمه است. زیرا چیدمان بسته های مکالمه پراکنده نمایش داده می شود. لذا احتمال خرید اشتباه برای شما بالا می رود. یعنی بسته مکالمه ۵ هزار تومانی را به اشتباه ۵ میلیون تومانی خرید کنید.

در پایان خط اینترنتی آسیاتک به دو شکل حقیقی و حقوقی واگذار می شود. در خطوط حقیقی معمولا طرح هایی مانند اعتبار ریالی هدیه با زمان مصرف ۱ ماه وجود دارد. اعتبار هدیه پس از اتمام زمان مصرف قابل انتقال به بسته مکالمه جدید نیست. خطوط حقوقی که حداقل دارای ۱۰ تماس همزمان می باشد نیاز به بسته مکالمه بزرگتر دارد. از خطوط اینترنتی آسیاتک خط تول فری Toll Free بیشترین مصرف اعتبار مکالمه را دارد. زیرا هزینه تماس های ورودی در خط تول فری آسیاتک به عهده مالک آن است. شما می توانید با داشتن مرکز تلفن اینترنتی هوشمند هزینه های خود را مدیریت کنید.