خدماتی که نوین فون برای مشتریان خود ارائه می دهد
نوین فون با ارائه خدمات زیر در خدمت مشتریان و مراجعه کنندگان عزیز می باشد که این خدمات همیشه درحال بروز رسانی و افزایش میباشد امیداواریم با این خدمات بتوانیم نیازهای مشتریان عزیز را برآورده سازیم

خط تلفن ثابت اینترنتی​

ثبت خط تلفن ثابت آسیاتک و لایزر با مالکیت صد درصد و دائمی.

یک شماره تلفن ثابت 8 رقمی با پیش شماره 9101 و 9130 برای آسیاتک و پیش شماره 9131 برای لایزر با مالکیت صد در صد و دائمی برای کسب و کار شما، که می تواند دو تماس ورودی و یک تماس خروجی بصورت حقیقی برای خطوط سیپ فون و چندین تماس ورودی و خروجی برای خطوط حقوقی بدون مشغول شدن خط داشته باشد. هر جا که هستید می توانید شماره تهران و استان های کشور را داشته باشید. نوین فون به عنوان مرجع خرید تلفن اینترنتی در خدمت شماست.

مرکز تماس ابری

ارائه مرکز تماس ابری حرفه ای بصورت اشتراکی یا اختصاصی در صورت درخواست مشترک .

مرکز تلفن ابری یا سانترال ابری قلب تپنده ارتباطات شماست . همان سیستمی تلفن گویای حرفه ای ، ضبط مکالمات شما ، پخش موزیک انتظار برای تماس گیرنده ، صف تماس ، تماس رایگان داخلی ها ، صندوق صوتی یا همان پیغام گیر، گزارشات متنوع تماسها و چندین امکان دیگر را در اختیار شما قرار می دهد . این امکانات را بدون سخت افزار در اختیار شما قرار می دهیم. نوین فون به عنوان مرجع خرید مرکز تلفن ابری در خدمت شماست.

مودم و سیم کارت دیتا

ثبت سیم کارت TDLT و FD آسیاتک و سیم کارت TDLT لایزر فروش با مودم و بدون مودم امکانپذیر می باشد.

بدون نیاز به تلفن ثابت مخابراتی و بدون محدویت با استفاده از سیم کارتهای آسیاتک TDLT , FD و سیم کارتهای لایزر TDLT با سرویس دهی عالی برای استفاده جهت دریافت اینترنت مطلوب و پایدار و همچنین اقتصادی با قابلیت تخصیص آی پی ثابت در صورت نیاز مشترک با بسته های متنوع یک ماهه و سه ماهه و شش ماهه و سالانه . بر روی این سیم کارتها میتوانید از خطوط ویپ آسیاتک و لایرز استفاده کنید.نوین فون به عنوان مرجع خرید سیم کارت آسیاتک و لایزر در خدمت شماست.

اینترنت بی سیم

ثبت اینترنت بی سیم اشتراکی QWA آسیاتک در مناطق تحت پوشش.

بدون نیاز به تلفن ثابت مخابراتی و بدون محدویت با استفاده از اینترنت بی سیم آسیاتک در مناطق تحت پوشش این شبکه با سرویس دهی عالی برای استفاده جهت دریافت اینترنت مطلوب و پایدار و همچنین اقتصادی با قابلیت تخصیص آی پی ثابت در صورت نیاز مشترک با بسته های متنوع یک ماهه و سه ماهه و شش ماهه و سالانه . بر روی این اینترنت بی سیم میتوانید از خطوط ویپ آسیاتک و لایرز استفاده کنید. نوین فون به عنوان مرجع خرید اینترنت آسیاتک و لایزر در خدمت شماست.

پیامک تلفن ثابت

ارائه پنل پیامک و ارسال پیامک متناظر با شماره تلفن ثابت ابری شما.

چنانچه شماره تلفن در خواستی ثابت شما یکی از پیش شماره های 021 و یا 026 باشد میتوانیم پنل پیامکی بشما اختصاص دهیم تا با شماره متناظر خود بتوانید ارسال و دریافت پیامک داشته باشید برای این منظور ارایه مدارک ( کارت ملی ، شناسامه ، جواز کسب یا اینماد برای سایت )به اپراتور خط ثابت الزامی می باشد در ضمن می توانید در صورت خدماتی نمودن خط نیز به شماره هایی که در لیست سیاه هستند نیز ارسال پیامک انجام دهید . نوین فون مرجع خرید پنل پیامک در خدمت شماست.

فکس اینترنتی

ارائه پنل فکس اینترنتی با شماره تلفن ثابت ابری شما جهت ارسال و دریافت فکس.

فکس، نمابر یا دورنگار به فناوری گفته می شود که یک سند کاغذی را از طریق زیرساخت مخابراتی به صورت سیاه و سفید و یا رنگی به طرف دیگری ارسال می کند. اکنون شما در نوین فون امکان ارسال فکس اینترنتی را خواهید داشت به این شکل که شما با استفاده از پنل فکس نوین فون می توانید بصورت الکترونیکی فکس را ارسال و دریافت کنید. ما سعی کردیم که امکان استفاده از فکس سنتی را با فناوری های روز فراهم کنیم. نوین فون مرجع خرید پنل فکس اینترنتی در خدمت شماست.

ضبط صدا برای تلفن گویا

صدای درخواستی شما مطابق با متن دلخواه شما برای تلفن گویا و یا هر سیستمی با صدای خانم و یا آقا در استدیو با کیفیت عالی و در اسرع وقت توسط نوین فون ضبط و تحویل میگردد